Nowy dom parterowy 103m2 w Koszalinie (na sprzedaż) ul. Promowa

Nowy, energooszczędny, wolnostojący dom parterowy „pod klucz” na sprzedaż o powierzchni użytkowej 103 m², zlokalizowany na działce 1000 m², położony w Koszalinie na osiedlu przy ulicy Promowej, w dzielnicy Jamno.
  

 

 

Docelowo dom wykończony w standardzie „pod klucz”. Istnieje jednak możliwość sprzedaży domu w standardzie deweloperskim.
  

 
 

Energooszczędna Płyta Fundamentowa

Zastosowany w naszym domu płytowy fundament jest obecnie najlepszym rozwiązaniem dla domów energooszczędnych. Płyta fundamentowa jest ogromnym akumulatorem cieplnym, w skutek czego w praktyce dom można ogrzewać temperaturą o kilka stopni niższą niż przy wykorzystaniu tradycyjnych fundamentów. Dzięki płycie fundamentowej budynek nie posiada mostków termicznych. Wynika to z ciągłości izolacji cieplnej, która rozciąga się na całej powierzchni wytyczonych fundamentów, zapewniając maksymalne bezpieczeństwo przed utratą ciepła. Rozwiązanie to wraz, z zastosowanym w całym budynku, ogrzewaniem podłogowym, powoduje w praktyce znaczną oszczędność zużycia kosztów energii w porównaniu z tradycyjnym rozwiązaniem. Ponadto solidna podbudowa, właściwa instalacja drenarska, pełne zbrojenie oraz wysokiej jakości wodoszczelny beton gwarantuje równomierne posadowienie budynku, niezależnie od nawodnienia i rodzaju gruntu.

 

Energooszczędna Architektura Domu

Bryła budynku jest zwarta i prosta na rzucie prostokąta, bez wykuszy, lukarn czy balkonów, dzięki czemu starty ciepła zimą są maksymalnie zminimalizowane. Interesującym elementem architektonicznym domu jest zaprojektowany od strony południowej podcień. Latem stanowi on naturalną osłonę wnętrza budynku przed słońcem i nadmiernym nagrzewaniem. Wysunięte, boczne ściany budynku tworzą jednocześnie naturalną niszę, gdzie zlokalizowany został ogromny taras. Dostęp do niego jest płynny z salonu, jadalni czy też głównej sypialni.

 

Przeszklona Elewacja Południowa
 
Dzięki przeszklonej elewacji południowej, optymalnie wykorzystywana jest energia słoneczna do ogrzewania i oświetlenia domu. Od strony południowej zastosowano energooszczędne okna tarasowe podnoszono-przesuwne HST w wersji aluminiowej na konstrukcji z tzw. ciepłych progów. Jest to doskonałe połączenie nowoczesności, energooszczędności i bezpieczeństwa, stworzone z myślą o likwidacji barier architektonicznych, zgodne z najnowszymi trendami projektowania przestrzeni. Ponadto w całym budynku zainstalowano wysokiej jakości stolarkę okienną PCV na profilu o grubości 82mm z pełną stalą w ramie, z pakietem 3-szybowym cienką ramką międzyszybową na tzw. ciepłych parapetach.

 

Więcej szczegółowych informacji na temat tej nieruchomości oraz kolejnych naszych inwestycji wkrótce na naszej stronie internetowej Parter House.
 

 

 

 

Koszalin (75-900 ul. Promowa 31, dzielnica Jamno)

 

 

 

 

 1. Wiatrołap 3,9 m²
 2. Toaleta 1,8 m²
 3. Kotłownia 3,2 m²
 4. Salon/aneks kuchenny 48,6 m²
 5. Sypialnia 15,8 m²
 6. Łazienka (przy sypialni) 4,7 m²
 7. Łazienka (przy korytarzu) 4,2 m²
 8. Pokój 11,2 m²
 9. Pokój 10,0 m²

Razem: ok. 103,4 m² + poddasze + taras około 40 m²

 

 

 

 

 • 785 000 zł – dom w standardzie deweloperskim
 • 945 000 zł – dom wykończony „pod klucz”

podane ceny netto + 8% VAT
 
Kontakt: 
Biuro Sprzedaży Parter House
tel. 693 598 537