Dom parterowy w stanie deweloperskim Jamno Koszalin (na sprzedaż)

Energooszczędny dom wolnostojący w lukratywnej dzielnicy Koszalina, na obrzeżach miasta, niedaleko morza. Doskonałe połączenie energooszczędności, nowoczesności i funkcjonalności, zgodne z najnowszymi trendami projektowania.

dom na sprzedaż w stanie deweloperskim
możliwość wykończenia domu pod klucz
parter: 105 m²
poddasze: 54 m²
działka: 1000 m²
dom energooszczędny
płyta fundamentowa
dom inteligentny
przeszklona elewacja południowa
atrakcyjna lokalizacja

.

.

.

Dom Energooszczędny

Bryła budynku jest zwarta i prosta na rzucie prostokąta, bez wykuszy, lukarn czy balkonów, dzięki czemu starty ciepła zostały zminimalizowane już na etapie projektowania domu.

Zastosowany w budynku płytowy fundament jest obecnie najbardziej optymalnym rozwiązaniem dla domów energooszczędnych. Płyta fundamentowa jest bowiem ogromnym akumulatorem cieplnym, w skutek czego, w praktyce, dom można ogrzewać temperaturą o kilka stopni niższą niż przy wykorzystaniu tradycyjnych fundamentów. Dzięki płycie fundamentowej budynek nie posiada mostków termicznych. Wynika to z ciągłości izolacji cieplnej, która rozciąga się na całej powierzchni wytyczonych fundamentów, zapewniając maksymalne bezpieczeństwo przed utratą ciepła.

Powyższa technologia wraz z zastosowanym w całym budynku dodatkowych rozwiązań energooszczędnych zapewnia ogromną oszczędność zużycia kosztów energii w porównaniu z tradycyjnymi domami.

Poza płytą w budynku zastosowano:

● energooszczędne okna trasowe HST, podnoszono-przesuwne, wykonane na profilach aluminiowych niemieckiej firmy Deceuninck, wiodącego producenta okien i drzwi w Europie, dzięki przeszklonej elewacji południowej, optymalnie wykorzystywana jest energia słoneczna do ogrzewania i oświetlenia domu

● od strony południowej zaprojektowany został podcień stanowiący naturalną osłonę wnętrza budynku przed wiatrem, latem stanowi on naturalną osłonę przed słońcem i nadmiernym nagrzewaniem, wysunięte ściany boczne budynku i zadaszenie tworzą naturalną niszę, gdzie zlokalizowany został przestrony taras, który rozciąga się na długości całej elewacji południowej, dostęp do niego jest płynny z salonu, jadalni oraz głównej sypialni

● w domu wykonano wysokiej jakości, przystosowane do ogrzewania podłogowego, posadzki anhydrytowe

● ponadto w całym budynku zainstalowano wysokiej jakości stolarkę okienną PCV, na profilach firmy Deceuninck, z pakietem 3-szybowym, ciepłymi ramkami i parapetami

Atrakcyjna lokalizacja

Nieruchomość położona jest nie daleko morza, w dzielnicy Koszalina „Jamno”, w odległości kilkuset metrów od przystani jachtowej. Stąd statkiem w kilkanaście minut dopłynąć można jeziorem do morza, bezpośrednio do znanych kurortów nadmorskich tj. Mielno, Łazy oraz Unieście. Dojazd do centrum Koszalina samochodem zajmuje zaledwie 10 minut. W niecałe 5 minut dostaniemy się do drogi ekspresowej S6 w kierunku na Szczecin/Berlin.

Dom inteligentny

Dom zaprojektowano w taki sposób, aby jego domownicy byli w stanie wydawać mu różnego rodzaju polecenia, za pomocą aplikacji w telefonie, np. otwieranie i zamykanie bramy wjazdowej, kontrolowanie temperatury ogrzewania domu, sterowanie roletami oraz oświetleniem. Co ciekawe, wiele z tych czynności może być wykonywanych nawet z dala od miejsca zamieszkania za pomocą aplikacji w telefonie! Założenie koncepcji inteligentnego domu jest takie, aby zmaksymalizować funkcjonalność i komfort mieszkania, jednocześnie zwiększyć bezpieczeństwo oraz zmniejszyć koszty życia, np. poprzez obniżenie rachunków za prąd.

Dom pod klucz

Przy zakupie domu w stanie deweloperskim, umożliwiamy wykończenie domu pod klucz. Usługa wykończenia domu pod klucz podzielona jest na dwa etapy tj. roboty wewnętrzne oraz prace zewnętrzne. Prace wykonywane są w oparciu o indywidualne projekty przygotowane przez naszego architekta wnętrz. Wstępne koncepcje wnętrz przedstawiamy w formie fotorealistycznych wizualizacji, po zawarciu umowy kupna-sprzedaży nieruchomości w stanie deweloperskim. Następnie po wspólnych konsultacjach i doprecyzowaniu ostatecznych kształtów projektów, aranżacji pomieszczeń, zatwierdzeniu materiałów, kolorystyki oraz sprzętów wybranych do aranżacji, opracowujemy dokumentację techniczną, niezbędną dla naszych ekip stolarskich i remontowych.

Wysoki standard wykończenia wnętrz

Szczególną uwagę zwracamy na wysoki standard wykończenia wnętrz. Prace wykończeniowe wykonywane są przez naszych fachowców z doświadczeniem pozyskanym na rynku niemieckim. Prace wykonywane są w oparciu o wcześniej przygotowany projekt oraz pod kierunkiem architekta wnętrz. Do wyposażenia domu wykorzystujemy sprawdzone materiały markowych producentów.

.

Harmonogram budowy:
Stan surowy zamknięty – etap ukończony
Stan deweloperski – IV kwartał 2022
Dom pod klucz – termin do ustalenia

.

.

Sprzedaż domu w stanie deweloperskim (możliwość wykończenia domu pod klucz)

. .

.

Plan zagospodarowania terenu

Powierzchnia działki wynosi 1000 m2, teren jest płaski, dojazd do działki od strony wschodniej.

Od strony południowej zaprojektowano taras, o powierzchni około 50 m2. Stan deweloperski obejmuje wykonanie tarasu, wjazdu na posesję, wejścia do domu, chodników oraz opaski wokół budynku.

W północno-wschodniej części działki zaprojektowano wiatę samochodową. Wiata występuje w ramach oferty pod klucz. Ponadto w ramach oferty pod klucz końcowe zagospodarowanie terenu uwzględnia ogrodzenie panelowe, 3 ujęcia wody, 8 lamp ogrodowych, oświetlenie tarasu 6 x led w podbitce, oświetlenie wejścia 2 plafony w zadaszeniu, trawnik na całej powierzchni działki.

Lokalizacja Osiedla

Osiedle znajduje się w odległości kilkuset metrów od przystani jachtowej w Jamnie. Dzięki przeprawie promowej w sezonie w łatwy sposób uzyskać można dostęp do morza, do nadmorskich miejscowości tj. Mielno, Łazy oraz Unieście. Dojazd do drogi ekspresowej S6 zajmuje około 5 minut, z kolei do centrum Koszalina około 10 minut.

Zobacz cały plan Osiedla

.

.

Układ pomieszczeń:

  1. Wiatrołap 4,4 m²
  2. Toaleta 1,8 m²
  3. Spiżarnia 4,2 m²
  4. Salon/aneks kuchenny 49,2 m²
  5. Sypialnia 15,8 m²
  6. Łazienka (przy sypialni) 4,7 m²
  7. Łazienka (przy korytarzu) 4,5 m²
  8. Pokój 10,9 m²
  9. Pokój 10,0 m²

Razem (powierzchnia użytkowa parteru): 105,4 m²
+ poddasze (54 m2)
+ taras (50 m2)

Created with GIMP

.

Cena: 890 000 zł netto – stan deweloperski

Podana cena dotyczy stanu deweloperskiego. Do podanej ceny netto należy dodać 8% VAT. Transakcja zwolniona jest od podatku od czynności cywilnoprawnych PCC 2%! Przy zakupie domu wystawiamy fakturę VAT 8%.

Kontakt: tel. 693 598 537

.

.

Dziennik budowy