Nowy parterowy dom na sprzedaż w stanie deweloperskim Jamno Koszalin

Energooszczędny dom wolnostojący w lukratywnej dzielnicy Koszalina, na obrzeżach miasta, niedaleko morza. Doskonałe połączenie energooszczędności, nowoczesności i funkcjonalności, zgodne z najnowszymi trendami projektowania.

Elewacja Południowa

dom w stanie deweloperskim
parter: 105 m²
poddasze: 54 m²
działka: 1000 m²
dom energooszczędny
płyta fundamentowa
dom inteligentny
przeszklona elewacja południowa
możliwość wykończenia domu pod klucz

.

.

.

Dom Energooszczędny

Zastosowany w budynku płytowy fundament jest obecnie najbardziej optymalnym rozwiązaniem dla domów energooszczędnych. Płyta fundamentowa jest bowiem ogromnym akumulatorem cieplnym, w skutek czego, w praktyce, dom można ogrzewać temperaturą o kilka stopni niższą niż przy wykorzystaniu tradycyjnych fundamentów. Dzięki płycie fundamentowej budynek nie posiada mostków termicznych. Wynika to z ciągłości izolacji cieplnej, która rozciąga się na całej powierzchni wytyczonych fundamentów, zapewniając maksymalne bezpieczeństwo przed utratą ciepła.

Powyższa technologia wraz z zastosowanym w całym budynku dodatkowych rozwiązań energooszczędnych zapewnia ogromną oszczędność zużycia kosztów energii w porównaniu z tradycyjnymi domami.

Poza płytą fundamentową w budynku zastosowano:

● energooszczędne okna trasowe HST, podnoszono-przesuwne, wykonane na profilach aluminiowych niemieckiej firmy Deceuninck, wiodącego producenta okien i drzwi w Europie, dzięki przeszklonej elewacji południowej, optymalnie wykorzystywana jest energia słoneczna do ogrzewania i oświetlenia domu

● bryła budynku jest zwarta i prosta na rzucie prostokąta, bez wykuszy, lukarn czy balkonów, dzięki czemu starty ciepła zostały zminimalizowane już na etapie projektowania domu

● od strony południowej zaprojektowany został podcień stanowiący naturalną osłonę wnętrza budynku przed wiatrem, latem stanowi on naturalną osłonę przed słońcem i nadmiernym nagrzewaniem, wysunięte ściany boczne budynku i zadaszenie tworzą naturalną niszę, gdzie zlokalizowany został przestrony taras, który rozciąga się na długości całej elewacji południowej, dostęp do niego jest płynny z salonu, jadalni oraz głównej sypialni

● ponadto w domu wykonano wysokiej jakości posadzki anhydrytowe przystosowane do ogrzewania podłogowego

● w całym budynku zainstalowano wysokiej jakości stolarkę okienną PCV, również na profilach Deceuninck, z pakietem 3-szybowym i ciepłymi parapetami

Atrakcyjna lokalizacja

Dom znajduje się w nowo powstałej dzielnicy Koszalina – Jamnie, blisko przystani jachtowej, skąd statkiem dopłynąć można, w kilkanaście minut, do Morza Bałtyckiego. Dojazd do centrum Koszalina zajmuje około 10 minut, nowo wybudowaną drogą dwupasmową, łączącą dzielnicę Jamno z Koszalinem. W niecałe 5 minut dostaniemy się natomiast do drogi ekspresowej S6, prowadzącej do Szczecina oraz terytorium Niemiec.

Dom inteligentny

Dom zaprojektowano w taki sposób, aby jego domownicy byli w stanie wydawać mu różnego rodzaju polecenia, za pomocą aplikacji w telefonie, np. otwieranie i zamykanie bramy wjazdowej, kontrolowanie temperatury ogrzewania domu, sterowanie roletami oraz oświetleniem. Co ciekawe, wiele z tych czynności może być wykonywanych nawet z dala od miejsca zamieszkania za pomocą aplikacji w telefonie! Założenie koncepcji inteligentnego domu jest takie, aby zmaksymalizować funkcjonalność i komfort mieszkania, jednocześnie zwiększyć bezpieczeństwo oraz zmniejszyć koszty życia, np. poprzez obniżenie rachunków za prąd.

Dom pod klucz

Przy zakupie domu w stanie deweloperskim, umożliwiamy wykończenie domu pod klucz. Usługa pod klucz wykonywana jest w oparciu o indywidualny projekt przygotowany przez architekta wnętrz. Proces projektowania rozpoczynamy od określenia oczekiwań odnośnie preferowanego stylu oraz funkcjonalności projektowanych wnętrz. Na tej podstawie architekt przygotowuje wstępne koncepcje wnętrz, które przedstawiamy w formie fotorealistycznych wizualizacji. Następnie po wspólnych konsultacjach i doprecyzowaniu ostatecznych kształtów projektów aranżacji pomieszczeń, zatwierdzeniu materiałów, kolorystyki oraz sprzętów wybranych do aranżacji, opracowujemy ostateczne, szczegółowe wizualizacje 3D wraz z dokumentacją techniczną, niezbędną dla naszych ekip stolarskich i remontowych.

Wysoki standard wykończenia wnętrz

Szczególną uwagę zwracamy na odpowiedni standard wykończenia wnętrz. Nasze domy wyróżnia nowoczesny styl, a prace wykończeniowe prowadzone są pod kierunkiem architekta wnętrz i wykonywane przez naszych sprawdzonych fachowców na wysokim poziomie jakości, dzięki wypracowanemu doświadczeniu zdobytym na rynku niemieckim. Do wyposażenia domu wybieramy wyłącznie materiały markowych producentów.

.

Harmonogram budowy:
Stan surowy zamknięty – etap ukończony
Stan deweloperski – III/IV kwartał 2022
Dom pod klucz – termin do ustalenia

.

.

Sprzedaż domu w stanie deweloperskim z możliwością wykończenia domu pod klucz.

. .

.

Plan zagospodarowania terenu

Powierzchnia działki wynosi 1000 m2.

Od strony południowej zaprojektowano taras, o pow. około 50 m2. Stan deweloperski obejmuje wykonanie tarasu, wjazdu na posesję, wejścia do domu, chodników oraz opaski wokół budynku. Terenu wokół domu płaski i porośnięty trawą.

W północno-wschodniej części działki zaprojektowano wiatę samochodową. Wiata wykonywana jest w przypadku zakupu domu pod klucz. 

Lokalizacja Osiedla

Osiedle znajduje się w odległości kilkuset metrów od przystani jachtowej w Jamnie. Dzięki przeprawie promowej w sezonie można w łatwy sposób uzyskać dostęp do morza, do nadmorskich miejscowości – Mielno, Łazy i Unieście. Dojazd do drogi ekspresowej S6 zajmuje około 5 minut, z kolei do centrum Koszalina około 10 minut.

Zobacz cały plan Osiedla

.

.

Układ pomieszczeń:

  1. Wiatrołap 4,4 m²
  2. Toaleta 1,8 m²
  3. Spiżarnia 4,2 m²
  4. Salon/aneks kuchenny 49,2 m²
  5. Sypialnia 15,8 m²
  6. Łazienka (przy sypialni) 4,7 m²
  7. Łazienka (przy korytarzu) 4,5 m²
  8. Pokój 10,9 m²
  9. Pokój 10,0 m²

Razem (powierzchnia użytkowa parteru): 105,4 m²
+ poddasze (54 m2)
+ taras (50 m2)

Created with GIMP

.

Cena: 890 000 zł netto – stan deweloperski

Podana cena dotyczy stanu deweloperskiego. Do podanej ceny netto należy dodać 8% VAT. Transakcja zwolniona jest od podatku od czynności cywilnoprawnych PCC 2%! Przy zakupie domu wystawiamy fakturę VAT 8%.

Kontakt: tel. 693 598 537

.

.

Dziennik budowy