Dom parterowy w stanie deweloperskim z opcją pod klucz Jamno Koszalin (na sprzedaż)

Energooszczędny dom wolnostojący w lukratywnej dzielnicy Koszalina, na obrzeżach miasta, niedaleko morza. Doskonałe połączenie energooszczędności, nowoczesności i funkcjonalności, zgodne z najnowszymi trendami projektowania. Dom na sprzedaż w stanie deweloperskim lub pod klucz.Najistotniejsze elementy oferty (dom nr 3)

Standard wykończenia łazienki w opcji pod klucz

dom wybudowany na płycie fundamentowej! 
dom energooszczędny (optymalny kształt bryły budynku, odpowiednie usytuowanie domu na działce względem stron świata, energooszczędna płyta fundamentowa, podcień od strony południa, przeszklona elewacja południowa…
dom inteligentny (możliwość sterowania domu zdalnie za pomocą aplikacji w telefonie, np. ogrzewaniem, roletami, bramą…)

● dom na sprzedaż w stanie deweloperskim 
● możliwość wykupienia usługi pod klucz 
● parter: 105 m²
● poddasze: 54 m² (możliwość adaptacji poddasza i powiększenia powierzchni użytkowej domu do 159 m²)
● działka: 1000 m²
● atrakcyjna lokalizacja: peryferie Koszalina, w pobliżu przystani jachtowej, niedaleko morzaSzczegółowa oferta


Dom Energooszczędny

Bryła budynku jest zwarta i prosta na rzucie prostokąta, bez wykuszy, lukarn czy balkonów, dzięki czemu starty ciepła zostały zminimalizowane już na etapie projektowania domu.

Zastosowany w budynku płytowy fundament jest obecnie najbardziej optymalnym rozwiązaniem dla domów energooszczędnych. Płyta fundamentowa jest bowiem ogromnym akumulatorem cieplnym, w skutek czego, w praktyce, dom można ogrzewać temperaturą o kilka stopni niższą niż przy wykorzystaniu tradycyjnych fundamentów. Dzięki płycie fundamentowej budynek nie posiada mostków termicznych. Wynika to z ciągłości izolacji cieplnej, która rozciąga się na całej powierzchni wytyczonych fundamentów, zapewniając maksymalne bezpieczeństwo przed utratą ciepła.

Powyższa technologia wraz z zastosowanym w całym budynku dodatkowych rozwiązań energooszczędnych zapewnia ogromną oszczędność zużycia kosztów energii w porównaniu z tradycyjnymi domami.

Poza płytą w budynku zastosowano:

● energooszczędne okna trasowe HST, podnoszono-przesuwne, wykonane na profilach aluminiowych niemieckiej firmy Deceuninck, wiodącego producenta okien i drzwi w Europie, dzięki przeszklonej elewacji południowej, optymalnie wykorzystywana jest energia słoneczna do ogrzewania i oświetlenia domu

● od strony południowej zaprojektowany został podcień stanowiący naturalną osłonę wnętrza budynku przed wiatrem, latem stanowi on naturalną osłonę przed słońcem i nadmiernym nagrzewaniem, wysunięte ściany boczne budynku i zadaszenie tworzą naturalną niszę, gdzie zlokalizowany został przestrony taras, który rozciąga się na długości całej elewacji południowej, dostęp do niego jest płynny z salonu, jadalni oraz głównej sypialni

● w domu wykonano wysokiej jakości, przystosowane do ogrzewania podłogowego, posadzki anhydrytowe

● ponadto w całym budynku zainstalowano wysokiej jakości stolarkę okienną PCV, na profilach firmy Deceuninck, z pakietem 3-szybowym, ciepłymi ramkami i parapetami


Atrakcyjna lokalizacja

Nieruchomość położona jest nie daleko morza, w dzielnicy Koszalina „Jamno”, w odległości kilkuset metrów od przystani jachtowej. Stąd statkiem w kilkanaście minut dopłynąć można jeziorem do morza, bezpośrednio do znanych kurortów nadmorskich tj. Mielno, Łazy oraz Unieście. Dojazd do centrum Koszalina samochodem zajmuje zaledwie 10 minut. W niecałe 5 minut dostaniemy się do drogi ekspresowej S6 w kierunku na Szczecin/Berlin.


Dom inteligentny

Dom zaprojektowano w taki sposób, aby jego domownicy byli w stanie wydawać mu różnego rodzaju polecenia, za pomocą aplikacji w telefonie, np. otwieranie i zamykanie bramy wjazdowej, kontrolowanie temperatury ogrzewania domu, sterowanie roletami oraz oświetleniem. Co ciekawe, wiele z tych czynności może być wykonywanych nawet z dala od miejsca zamieszkania za pomocą aplikacji w telefonie! Założenie koncepcji inteligentnego domu jest takie, aby zmaksymalizować funkcjonalność i komfort mieszkania, jednocześnie zwiększyć bezpieczeństwo oraz zmniejszyć koszty życia, np. poprzez obniżenie rachunków za prąd.


Dom pod klucz

Przy zakupie domu w stanie deweloperskim, na życzenie domu pod klucz. Usługa wykończenia domu pod klucz podzielona jest na dwa etapy tj. roboty wewnętrzne oraz prace zewnętrzne. Prace wykonywane są w oparciu o indywidualny projekt przygotowane przez architekta wnętrz. Koncepcje przedstawiane są w formie fotorealistycznych wizualizacji.

Zobacz standard wykończenia wnętrz w domu nr 3


Wysoki standard wykończenia wnętrz

Szczególną uwagę zwracamy na wysoki standard wykończenia wnętrz. Prace wykończeniowe wykonywane są przez naszych sprowadzonych fachowców z doświadczeniem pozyskanym głównie na rynku niemieckim. Do wyposażenia domu wykorzystujemy sprawdzone materiały markowych producentów. Prace wykonywane są pod kierunkiem architekta wnętrz, w oparciu o wcześniej przygotowany projekt.


Harmonogram budowy:
Stan surowy zamknięty – etap ukończony
Stan deweloperski – II kwartał 2023
Dom pod klucz – termin ustalany indywidualnie

.

.

Sprzedaż domu w stanie deweloperskim z opcją pod klucz

. .

.

Plan zagospodarowania terenu

Powierzchnia działki wynosi 1000 m2, teren jest płaski, dojazd do działki od strony wschodniej.

Od strony południowej zaprojektowano taras, o powierzchni około 40 m2. Stan deweloperski w opcji Komfort obejmuje między innymi wykonanie tarasu, wjazdu na posesję, wejścia do domu, chodników czy też opaski z kamienia wokół budynku.

W północno-wschodniej części działki zaprojektowano wiatę samochodową. Wiata wykonywana jest w opcji pod klucz. Ponadto w ramach oferty pod klucz wykonujmy końcowe zagospodarowanie terenu, które uwzględnia ogrodzenie panelowe, zewnętrzne ujęcie wody, lampy ogrodowe, oświetlenie tarasu led w podbitce, oświetlenie wejścia w formie plafonów w zadaszeniu, trawnik na całej powierzchni działki.

Plan zagospodarowania działki w przypadku zakupu domu wraz z usługą pod klucz

Plan zagospodarowania działki w przypadku zakupu domu w stanie deweloperski z pakietem Komfort

Lokalizacja Osiedla

Osiedle znajduje się w odległości kilkuset metrów od przystani jachtowej w Jamnie. Dzięki przeprawie promowej w sezonie w łatwy sposób uzyskać można dostęp do morza, do nadmorskich miejscowości tj. Mielno, Łazy oraz Unieście. Dojazd do drogi ekspresowej S6 zajmuje około 5 minut, z kolei do centrum Koszalina około 10 minut.

Zobacz cały plan Osiedla

.

.

Układ pomieszczeń:

  1. Wiatrołap 4,4 m²
  2. Toaleta 1,8 m²
  3. Spiżarnia 4,2 m²
  4. Salon/aneks kuchenny 49,2 m²
  5. Sypialnia 15,8 m²
  6. Łazienka (przy sypialni) 4,7 m²
  7. Łazienka (przy korytarzu) 4,5 m²
  8. Pokój 10,9 m²
  9. Pokój 10,0 m²

Razem (powierzchnia użytkowa parteru): 105,4 m²
+ poddasze (54 m2)
+ taras (40 m2)

.

Cena: 795 000 zł netto – stan deweloperski

Podana cena dotyczy stanu deweloperskiego. Do podanej ceny netto należy dodać 8% VAT. Transakcja zwolniona jest od podatku od czynności cywilnoprawnych PCC 2%! Przy zakupie domu wystawiamy fakturę VAT 8%.

Kontakt: tel. 693 598 537

.

.