Dom parterowy 105m2 w stanie surowym Koszalin (na sprzedaż)

Nowy dom parterowy na sprzedaż o powierzchni parteru 105 m² z możliwością adaptacji poddasza o dodatkowe 54 m². Dom wolnostojący, zlokalizowany w Koszalinie, w dzielnicy Jamno, na kameralnym Osiedlu Promowa, w kompleksie innych domów wolnostojących. Dom energooszczędny, wybudowany na płycie fundamentowej o zwartej bryle budynku, dach dwuspadowy, przeszklona elewacja południowa z szerokim podcieniem. Możliwość zakupu domu w 3 opcjach tj. w stanie surowym, deweloperskim lub pod klucz.

.

dom zarezerwowany 
powierzchnia domu: 105 m² (parter) + 54 m² (poddasze)
powierzchnia działki: 1000 m²
płyta fundamentowa
możliwość zakupu domu w stanie deweloperskim 
możliwość zakupu domu pod klucz

.

Dom Energooszczędny

Zastosowany w naszym domu płytowy fundament jest obecnie najlepszym rozwiązaniem dla domów energooszczędnych. Płyta fundamentowa jest ogromnym akumulatorem cieplnym, w skutek czego w praktyce dom można ogrzewać temperaturą o kilka stopni niższą niż przy wykorzystaniu tradycyjnych fundamentów. Dzięki płycie fundamentowej budynek nie posiada mostków termicznych. Wynika to z ciągłości izolacji cieplnej, która rozciąga się na całej powierzchni wytyczonych fundamentów, zapewniając maksymalne bezpieczeństwo przed utratą ciepła. Rozwiązanie to wraz, z zastosowanym w całym budynku, ogrzewaniem podłogowym, powoduje w praktyce znaczną oszczędność zużycia kosztów energii w porównaniu z tradycyjnym rozwiązaniem. Ponadto solidna podbudowa, właściwa instalacja drenarska, pełne zbrojenie oraz wysokiej jakości wodoszczelny beton gwarantuje równomierne posadowienie budynku, niezależnie od nawodnienia i rodzaju gruntu.

Nowoczesna Architektura

Bryła budynku jest zwarta i prosta na rzucie prostokąta, bez wykuszy, lukarn czy balkonów, dzięki czemu starty ciepła są maksymalnie zminimalizowane. Interesującym elementem architektonicznym domu jest zaprojektowany od strony południowej podcień. Latem stanowi on naturalną osłonę wnętrza budynku przed słońcem i nadmiernym nagrzewaniem. Ponadto wysunięte ściany boczne budynku tworzą naturalną niszę, gdzie zlokalizowany został przestrony taras, który rozciąga się na długości całej elewacji południowej. Dostęp do niego jest płynny z salonu, jadalni oraz głównej sypialni. Dzięki przeszklonej elewacji południowej, optymalnie wykorzystywana jest energia słoneczna do ogrzewania i oświetlenia domu. Zastosowano tu nowoczesne, energooszczędne okna tarasowe podnoszono-przesuwne w technologii HST w wersji aluminiowej na tzw. ciepłych progach. Jest to doskonałe połączenie nowoczesności, energooszczędności i bezpieczeństwa, stworzone z myślą o likwidacji barier architektonicznych, zgodne z najnowszymi trendami projektowania przestrzeni. Ponadto w całym budynku zainstalowano wysokiej jakości stolarkę okienną PCV na profilu o grubości 82mm z pełną stalą w ramie na tzw. ciepłych parapetach, pakietem 3-szybowym oraz cienką ramką międzyszybową.

Dom inteligentny

Dom zaprojektowany został w taki sposób, aby jego domownicy byli w stanie wydawać mu różnego polecenia za pomocą aplikacji w telefonie, np. otwieranie i zamykanie bramy wjazdowej, kontrolowanie temperatury ogrzewania domu, koloru i natężenie oświetlenia, sterowanie roletami, oświetleniem, włączanie i wyłączanie urządzeń podłączonych do gniazdek elektrycznych, itd. Co ciekawe, wiele z tych czynności mogą być wykonywane nawet z dala od swojego miejsca zamieszkania! Założenie koncepcji inteligentnego domu jest takie, aby zmaksymalizować funkcjonalność i komfort mieszkania, jednocześnie zwiększyć bezpieczeństwo oraz zmniejszyć koszty życia, np. poprzez obniżenie rachunków za prąd.

Wysoki standard wykończenia wnętrz

Szczególną uwagę zwracamy na wysoki standard wykończenia wnętrz. Nasze domy wyróżnia nowoczesny styl, a prace wykończeniowe prowadzone są pod kierunkiem architekta wnętrz i wykonywane przez naszych sprawdzonych fachowców na wysokim poziomie jakości, dzięki wypracowanemu doświadczeniu zdobytym na rynku niemieckim. Do wyposażenia domu wybieramy wyłącznie materiały markowych producentów.

.

Harmonogram budowy:
Stan surowy otwarty – I kwartał 2022
Stan deweloperski – II/III kwartał 2022
Stan pod klucz – III/IV kwartał 2022

.

Aktualnie dom na sprzedaż w stanie surowym. Możliwość wykończenia domu w stanie deweloperskim lub pod klucz.

.

Plan sytuacyjny Osiedla Promowa: Koszalin

Mapa Osiedla Promowa
Dom sprzedany Dom sprzedany Nowy dom parterowy 103m2 w stanie deweloperskim (na sprzedaż) Koszalin Dom parterowy 105m2 w stanie surowym Koszalin (na sprzedaż) Inwestycje w realizacji

Dom sprzedany

Dom  parterowy 105 m2 (sprzedany)

Dom sprzedany

Dom parterowy 100 m2

zobacz więcej

Nowy dom parterowy 103m2 w stanie deweloperskim (na sprzedaż) Koszalin

● dom na sprzedaż
● cena netto: 695 000 zł (stan deweloperski
● powierzchnia domu: 103 m² (parter)
● możliwość adaptacji poddasza
● powierzchnia działki: 1000 m² 
● płyta fundamentowa
● przeszklona elewacja południowa z podcieniem
● możliwość wykończenia i zakupu domu pod klucz

zobacz więcej

Dom parterowy 105m2 w stanie surowym Koszalin (na sprzedaż)

● dom na sprzedaż
● cena netto: 495 000 zł (stan surowy
● powierzchnia domu: 105 m² (parter) + 54 m² (poddasze)
● powierzchnia działki: 1000 m²
● płyta fundamentowa
● przeszklona elewacja południowa z podcieniem + taras 40 m²
● możliwość zakupu domu w stanie deweloperskim 
● możliwość zakupu domu pod klucz

zobacz więcej

Inwestycje w realizacji

.

Układ pomieszczeń:

  1. Wiatrołap 4,4 m²
  2. Toaleta 1,8 m²
  3. Kotłownia 3,2 m²
  4. Salon/aneks kuchenny 50,1 m²
  5. Sypialnia 15,8 m²
  6. Łazienka (przy sypialni) 4,7 m²
  7. Łazienka (przy korytarzu) 4,2 m²
  8. Pokój 11,2 m²
  9. Pokój 10,0 m²

Razem (powierzchnia użytkowa parteru): 105,4 m²
+ poddasze użytkowe (54 m2)
+ taras (40 m2)

Cena:

ceny netto + 8% VAT

Kontakt: tel. 693 598 537

.